Aki Stay Ikebukuro

  • 77 m²

Umístěný ve čtvrti Toshima v 20 minutách chůze od Vyhlídka na mrakodrapu Sunshine 60, 77 m² apartmán Aki Stay Ikebukuro se může ubytovat až 10 hostů. Toto ubytování zahrnuje 6 ložnic, 2 koupelen a kompletní kuchyni.

Kuchyňské vybavení zahrnuje chladničku a kuchyňské nádobí.

Mrakodrap Sindžuku Nomura se nachází 6 km od apartmánu. Pouze v 10 minutách chůze od stanice metra Ikebukuro, apartmán má rychlý přístup k Somethin' Jazz Club. Pivovarská hospoda Carta Ikebukuro je jen asi 350 metrů daleko. Apartmán je asi 25 minut chůze od železničního nádraží Mejiro.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Aki Stay Ikebukuro Prefektura Tokio
41池袋最中心 两室一厅 池袋站10分 2 Rooms Ikebukuro Center 10 Mins To St Max 5P 直达新宿 涉谷 表参道 池袋 上野 代代木 银座 原宿
Cena pouze pro mobilní zařízení

41池袋最中心 两室一厅 池袋站10分 2 Rooms Ikebukuro Center 10 Mins To St Max 5P 直达新宿 涉谷 表参道 池袋 上野 代代木 银座 原宿

7.7
Dobrý 24 recenzí
76 m od ubytování
USD 144 USD 130
za noc
3F池袋最中心 两室一厅 池袋站10分 2 Rooms Ikebukuro Center 10 Mins To St Max 7P 直达新宿 涉谷 表参道 池袋 上野 代代木 银座 原宿
Cena pouze pro mobilní zařízení

3F池袋最中心 两室一厅 池袋站10分 2 Rooms Ikebukuro Center 10 Mins To St Max 7P 直达新宿 涉谷 表参道 池袋 上野 代代木 银座 原宿

8.5
Vynikající 26 recenzí
77 m od ubytování
USD 162 USD 146
za noc
Musashi'S Hotel Ikebukuro2F
Cena pouze pro mobilní zařízení

Musashi'S Hotel Ikebukuro2F

5.0
Důstojně 4 recenze
136 m od ubytování
USD 86 USD 77
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Ostraha

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Detektory kouře
    • Přístup pomocí klíče

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 22:00
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licenceM130052733
    Často kladené otázky
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Aki Stay Ikebukuro?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Aki Stay Ikebukuro patří mimo jiné Zoo Ueno, Vyhlídka na mrakodrapu Sunshine 60, Mrakodrap Sindžuku Nomura.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Aki Stay Ikebukuro apartmán?
      Noční pobyt v apartmán Aki Stay Ikebukuro apartmán bude stát 428 $.
    • Jsou v blízkosti apartmán Aki Stay Ikebukuro nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Aki Stay Ikebukuro patří restaurace Carta Ikebukuro a Macchanramen, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Jak velký je apartmán Aki Stay Ikebukuro apartmán?
      Apartmán Aki Stay Ikebukuro apartmán má 77 m².

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Aki Stay Ikebukuro Prefektura Tokio

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít